Eğitim

Gerek kurumsal projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden (StartGo PlusTiger PlusTiger EnterpriseBordro Plus) maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda yada ofisimizde vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz. Şimdi yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı.

 

Eğitim Seçeneklerimiz

Ürün eğitim içerikleri talebiniz doğrultusunda, standart ürün modül eğitimleri, üst düzey eğitimler ve geçiş eğitimleri olarak 3 ana başlık altında verilmektedir.

Standart Modül Eğitimi
Bu eğitim seçeneğimizde; ürün hakkında genel bilgilerle birlikte, stok tanımları, cari tanımları, sipariş,irsaliye ve fatua girişi, kasa,banka ve çek hareketlerinin oluşturulması ve raporlanması eğitimleri verilmektedir.
Üst Düzey Eğitimler
Bu eğitim seçeneğimizde; Standart Modül Eğitimi’ yle birlikte, genel muhasebe entegrasyonları, mali tablolar, kredili işlemler, sabit kıymet tanımları, üretim tanımları, ürün reçeteleri, maliyet hesaplamaları,rapor ve form tasarımları, genel parametreler, kullanıcı yetkilendirmeleri eğitimleri verilmektedir.
Geçiş ve Ek Modül Eğitimleri 
Bu eğitim seçeneğimizde; mevcut ürün üzerine eklenen modüllerin eğitimleri ve yeni ürünlere geçiş sonrasındaki ürün fark eğitimleri verilmektedir.

Sizde ürünlerinizden yüksek verim almak istiyorsanız, eğitim hizmetlerimizi tercih edin.
Bizimle hemen irtibata geçin.